Ordinace: 325 626 058 | Pohotovost: 777 626 266
Prokopova 438, 290 01 Poděbrady

O klinice

budova kliniky ze strany s vchodem
budova kliniky ze strany s vchodem

Veterinární klinika v Prokopově ulici na poděbradském „Žižkově“ vznikla v roce 1993 jako malá veterinární ordinace a ošetřovna zaměřující se na léčbu malých a drobných zvířat. Založil ji zde MVDr. Jan Malátek, který je již v současnosti v důchodu. Během dlouhých let prošla řadou významných změn – od prostorového růstu, neustálé přístrojové inovace, zvyšování počtu lékařů v pracovním týmu, přes navýšení počtu nabízených služeb, až po rozšiřování ordinačních hodin. Díky tomu se z ní v roce 2007 stala veterinární klinika s pohotovostí.

Naším cílem je svým pacientům nabízet stále nové a lepší služby. Vzděláváme se a školíme, sledujeme pokroky a výzkumy ve veterinární medicíně, abychom byli schopni orientovat se v nových poznatcích a osvojovat si je.

Co nabízíme

Naše veterinární klinika poskytuje léčebnou a preventivní činnost v oblasti medicíny malých a drobných zvířat. To zahrnuje: interní vyšetření, chirurgickou léčbu, preventivní chirurgické zákroky (např. kastrace malých i drobných zvířat), sonografická vyšetření, RTG vyšetření včetně RTG dysplazie kyčelních a loketních kloubů, kardiologická vyšetření, laboratorní vyšetření krve a moči na přístrojích přímo na klinice, histologická vyšetření, parazitologická vyšetření, aplikace mikročipů včetně evidence, laserovou terapii a čistění zubního kamene ultrazvukem.

Pro zajištění profesionální péče poskytujeme hospitalizaci.

čekárna kliniky
čekárna kliniky

Ve velmi komplikovaných případech spolupracujeme s referenčními pracovišti, která disponují nejmodernějším veterinárním přístrojovým vybavením a erudovanými specialisty. Vzorky vyžadující specializované vyšetření zasíláme do akreditovaných veterinárních laboratoří v ČR i v zahraničí.

V neposlední řadě prodáváme také některá krmiva (pro psy, kočky, hlodavce) a klinické diety.

Přesunout se na začátek